Účetní specialista/ analytik (ž/m) - až 65.000 Kč/měs Stříbro

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Stříbro

Nabízený plat:

50000 - 65000 Kč za měsíc

Značka:

A10639

Zařazeno na pozici:

Účetní Tachov

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
* Znalost českého účetnictví, IFRS výhodou
* Znalost anglického jazyka na úrovni B2 (denní komunikace)
* Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky
* Pokročilá znalost MS office - především excel
* Znalost SAP výhodou

Náplň práce

Pracovní pozice je primárně odpovědná za zpracování účetních závěrek a pravidelná hlášení, spolupráce na auditech, měsíční reporting, spolupráce s nově zřízeným share service centrem v Polsku a kooperace s managery v oblasti controllingu.
* Sledování vybraných účtů
* Kontrola správnosti účtování zejména režijních nákladů
* Příprava podkladů pro kontrolní a souhrnné hlášení
* Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách
* Spolupráce v rámci interních a externích auditů
* Příprava podkladů pro fakturaci
* Spolupráce s externím daňovým poradcem (přiznání k DPPO)
* Statistické výkazy
* Příprava a schvalování bankovních příkazů

Nabízíme

* Práce v novém prostředí a příjemném kolektivu
* Atraktivní mzdové ohodnocení
* Smlouvu na dobu určitou 2 roky (zástup za MD)
* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní doba
* Vánoční příspěvek ve výši 25 % hrubé měsíční mzdy
* Příspěvek na letní dovolenou ve výši 25 % hrubé měsíční mzdy
* Obědy zdarma
* Bonus za senioritu
* Příspěvek na dopravu 3 Kč/km
* Roční bonus - závisející na výkonu
* Sodexo Cafeteria nebo MultiSport karta v hodnotě 6.000 Kč
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová
Tel: +420 602 119 523